Pridať referenciu

POVEDZTE AJ OSTATNÝM AKO STE SPOKOJNÝ S NAŠOU PRÁCOU.

11 komentárov

 1. Máňa F.

  Komunikáciu s Realitnou kanceláriou Realcomfort s.r.o. hodnotím ako vysoko ústretovú a ich odbornosť ako vysoko kvalifikovanú. Vrele doporučujem .

  Odpoveda
 2. Csergeová M

  ĎAKUJEM patrí agentúre REALCOMFORT za promptnú pomoc, ochotu a sinergickú komunikáciu. Najlepšia RK , vytvárali príjemný priebeh celého predajného procesu a dotiahli náš predaj rodinného domu do zdarného konca. Všetky úkony , kúpne zmluvy boli pripravené profesionálne a všetky termíny aj dodržané. Dobrý pocit a radosť bola s nimi spolupracovať a preto určite ich budem odporúčať. Prajem Vám veľa úspechov a veľa, spokojných klientov

  Odpoveda
 3. Laurová

  LAUROVÁ E.

  20-09-2015, 15:49

  Predaj RD

  Veľmi sme boli spokojní so zodpovedným a profesionálnym prístupom pána Révayho. Taktiež si ceníme jeho veľmi vzácny ľudský prístup.
  Predaj prebehol nad očakávanie rýchlo a hladko. Určite chceme vrelo odporučiť makléra a kanceláriu REALCOMFORT aj ostatným klientom.

  Odpoveda
 4. K. Koptašíková

  Kúpa bytu

  Rada by som sa touto cestou poďakovala p.Bozsókyovej za veľkú pomoc pri vybavovaní všetkých náležitosti súviasiacich s kúpou bytu. Ušetrilo mi to veľa času a energie a navyše spolupráca s ňou a jej maklérom p.Révaym bola veľmi príjemná a flexibilná.

  Odpoveda
 5. SCHMIDTOVÁ R.

  Predaj RD

  Veľké ĎAKUJEM REALCOMFORT za pomoc, ochotu a pravidelnú komunikáciu. Nakoľko žijeme s manželkou v zahraničí, nechali sme im kľúče voľnú ruku na celý priebeh predaja nehnutelnosti. Najlepšia RK vytvorila spolu s maklérom a hypotekárnym poradcom dokonalý tím a dotiahli náš predaj rodinného domu úspešne až do konca. Všetky úkony až po zmluvy boli pripravené profesionálne a všetky termíny boli dodržané. Bola s nimi radosť spolupracovať a určite ich budem odporúčať. Prajem im veľa úspechov.

  Odpoveda
 6. Lebó Viliam

  Chcel by som veľmi pekne poďakovať za spoluprácu pri predaji domu. Spolupráca s realitným maklérom p. Révayom a hlavne majiteľkou RK p. Bozsókyovou nie je náhoda. Vybral som si ich vzhľadom na predchádzajúce výborné skúsenosti a doporučenie našej dcéry, ktorej tiež predali byt a ani a ani nás nesklamali. Oceňujem hlavne ústretový prístup, neoceniteľné rady a aktivitu, ktorú vyvinuli. Spolupráca pri predaji domu prebehla bez akýchkoľvek prieťahov a problémov, nehnuteľnosť bola predaná a my maximálne spokojní.

  Odpoveda
 7. ZÁVODSKÝ F.

  Predaj RD

  Realitná agentka p.Bozsókyová predaj uskutočňovala na vysokej profesionálnej úrovni. Pripravila kompletnú marketingovú stratégiu predaja, Pravidelne nás informovala o potencionálnych klientoch a obhliadkach. Úspešne celý proces predaja dotiahla do zdarného konca a veľmi pekne jej za to ďakujem. DOPORUČUJEM.
  predaj RD

  Odpoveda
 8. J. Gašparovič

  GAŠPAROVIČ P.

  03-03-2016, 09:26

  Kúpa bytu

  Rada by som sa touto cestou poďakovala p.Bozsókyovej za veľkú pomoc pri vybavovaní všetkých náležitosti súviasiacich s kúpou bytu. Ušetrilo mi to veľa času a energie a navyše spolupráca s ňou a jej maklérom p.Révaym bola veľmi príjemná a flexibilná

  Odpoveda
 9. Fabianova Eva

  FABIANOVÁ E.

  17-09-2015, 15:49

  Predaj bytu

  Ďakujem realitnej kancelárii Realcomfort , hlavne p. Bozsókyovej za pomoc pri predaji bytu. Prístup bol vždy profesionálny a veľmi ústretový, od nafotenia bytu až po finálny predaj. Pani majiteľku RK ako sprostredkovateľa môžem len odporúčať.

  Odpoveda
 10. Helena Vorošová

  VOROSOVÁ H.

  29-04-2015, 15:50

  Predaj bytu

  Touto cestou sa Vám chcem poďakovať, ako skvelej Realitnej kancelárie Realcomfort, ako aj realitnému maklérovi za profesionálnu prácu pri predaji mojej nehnuteľnosti. V prvom rade by som chcela oceniť Vašu ochotu pri realizácii všetkých náležitosti týkajúcich sa predaju a prevodu nehnuteľnosti. Oceňujem taktiež Vašu zodpovednosť a serióznosť a zabezpečenie prevodu nehnuteľnosti bez komplikácií až do úspešného konca, no a v neposlednom rade ďakujem za Vaše cenné rady a upozornenia spojené s predajom nehnuteľnosti.

  Odpoveda
 11. Lisická .E.

  S prístupom pani Bozsókyovej a p.Révaya som bola nadmieru spokojná. Jednali vždy vecne a férovo. O každom kroku, ktorý chceli vykonať, ma vždy vopred informovali, čo v dnešnej dobe nie je celkom samozrejmé. Všetko sme spoločne diskutovali a hľadali najlepšie riešenia. Mohli sme sa od začiatku do konca celého procesu na nich spoľahnúť. Touto cestou by som sa im chcela poďakovať za dobre a kvalifikovane odvedenú prácu.

  Odpoveda

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *