Pekná murovaná chatka so záhradou.REZERVOVANÁ!!!!

Pekná murovaná chatka so záhradou.REZERVOVANÁ!!!!

Exkluzívne iba u nás. S poverením majiteľa ponúkame na predaj peknú murovanú chatku so záhradou, stojacu na pozemku s rozlohou 330m2 v lokalite Tekvičné pole. Chatka má rozmery 20m2 a je napojená na elektrinu. Na prízemí sa nachádza obytná časť, na poschodí oddychová časť. Je celá podpivničená a suchá. Pred vstupom je krytá terasa. Záhrada je udržiavaná a vysadená množstvom ovocia a zeleniny. /maliny, egreše, figy, jahody, jablká, hrušky, rajčiny, hrozno atď,/ Na pozemku sa nachádza aj suchá toaleta a domček na náradie a studňa na polievanie. Veľmi tichá a kľudná lokalita vhodná na relax a oddych. V cene je kompletné zariadenie /viď foto/ ako aj záhradné náradie /kosačka, rotavátor, a pod./ DOPORUČUJEME!!!

Pekná chatka s krásne upravenou záhradou.

Pekná chatka s krásne upravenou záhradou.

Ponúkame na predaj peknú murovanú chatku s obytnou plochou 18m2 stojacu na rovinatom pozemku s rozlohou 300m2, postavenú s pálenej tehly v r. 2005. Na prízemí sa nachádza kuchynská linka, krbové kachle, komoda a sedačka. V podkroví je priestor na spanie s dvomi posteľami a komodou. Okná pôvodné drevené a podlahy keramická dlažba a pvc. Elektrina 220/380W. Záhrada je krásna, pravidelne udržiavaná a upravená na aktívny relax. Je rozdelená na okrasnú časť s trávnikom a okrasnými drevinami a úžitkovú s viničom (pri plote), egrešmi, čerešňa, čučoriedky, jahody vo vyvýšenom záhone z dreva a figovníkom. Na pozemku je murovaný gril, drevený altánok, drevená hojdačka pre 3 osoby, jazierko, bazén zapustený na pol do zeme, drevený záchod, plechová skriňa na náradie a studňa s čerpadlom na polievanie. Za bazénom je vyhradená časť na sadenie.
Chatka sa nachádza v tichej lokalite s výbornými susedskými vzťahmi. Vrelo doporučujeme !!!!!!

ROD. DOM VHODNÝ AJ AKO CHALUPA V OBCI KOMOČA.

ROD. DOM VHODNÝ AJ AKO CHALUPA V OBCI KOMOČA.

Ponúkame Vám na predaj /100 ročný/ rod. dom vhodný aj ako chalupa v obci Komoča len 10 km od Nových Zámkov. Dom sa nachádza v tichej lokalite obce na pozemku s rozlohou 1250m2 /47m x 26m/ a úžitkovou plochou 188m2./vhodný na rekonštrukciu/ Na pozemku sa nachádza aj letná kuchyňa. Stavby sú kombinácia pálenej tehly a surovej tehly. Zavedená je elektrina a plyn. Možnosť pripojenia na obecný vodovod. Pozemok je rovinatý vysadený s ovocnými stromami. Dom disponuje 5-timi priechodnými izbami, pôvodnými drevenými oknami ,podlahy palubovka a PVC. Vykurovanie gamatkami alebo tuhým palivom. Pri vážnom záujme a rýchlom jednaní je dohoda možná.
Viac info po telefone.

Ponúkame na predaj pozemok v obci Jasová pri Nových Zámkoch s rozlohou 1494m2 so starším domom s obytnou plochou 60m2. Dom je po rekonštrukcii možno využívať aj ako chalupu.Disponuje vstupnou chodbou,slúžiacou aj ako kuchyňa a dvomi izbami. Postavený je do výšky asi 3/4metra s pálenej tehly,inak surová tehla.Strecha škridla.Dom je suchý.Zavedená elektrina,kurenie na tuhé palivo.Plyn je pred pozemkom.Pozemok je dostatočne široký aj na stavbu nového bývania.Na pozemku je kopaná pivnica a studňa.Pozemok je vo veľmi tichej lokalite obce. Termálne kúpalisko Podhájska je vzdialené 18km.

Ak Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra : REALCOMFORT tel.kontakt: 0907296105
Naše ceny sú konečné,nezavádzajúce,,bez ďaľších poplatkov s kompletným právnym servisom a schválené majiteľom.. ZABEZPEČÍME VÁM NAJNIŹŚIU CENU NA TRHU A BEZPLATNE NAJVÝHODNEJŠIU HYPOTÉKU.
Spolupracujeme so VŠETKÝMI BANKAMI, ktoré poskytujú hypotekárny úver na Slovensku!

PREDÁME POZEMOK V DVOROCH NAD ŽITAVOU

PREDÁME POZEMOK V DVOROCH NAD ŽITAVOU

Ponúkame na predaj cca 20á pozemok v tichej a kľudnej lokalite obce Dvory nad Žitavou.Na pozemku je vrtaná studňa a elektrina. Pred pozemkom plyn a mestská voda.Na pozemku sú vysadené ovocné stromy a veľké orechy. Súčasťou je aj murovaná stavba s pálenej tehly. Pozemok je možné rozdeliť na dve časti a použiť ako stavebný pozemok pre dva rod.domy.Super tichá lokalita. Pri vážnom záujme nás neváhajte kontaktovať.

Ak Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra : REALCOMFORT tel.kontakt: 0907296105
Naše ceny sú konečné,bez ďaľších poplatkov s kompletným právnym servisom a schválené majiteľom.. ZABEZPEČÍME VÁM BEZPLATNE NAJVÝHODNEJŠIU HYPOTÉKU NA TRHU!
Spolupracujeme so VŠETKÝMI BANKAMI, ktoré poskytujú hypotekárny úver na Slovensku!