Predáme 2.izb. byt v centre mesta v tehlovej bytovke.

Predáme 2.izb. byt v centre mesta v tehlovej bytovke.

Exkluzívne iba u nás. S poverením majiteľa ponúkame na predaj 2. izb. byt v tehlovej bytovke v Nových Zámkoch. Byt sa nachádza vo výbornej lokalite v centre mesta na Majzónovom námestí s rozlohou 62m2.
Dispozícia bytu: Vstupná chodba do tvaru L, špajza s oknom, kúpeľňa, toaleta, kuchyňa, 2x izba a k bytu prislúcha aj pivnica.
Okná sú všade plastové s vnútornými žalúziami, podlahy všade laminátové, vlastné plynové kúrenie so zánovným kotlom a vstupné dvere bezpečnostné. Zavedený káblový internet a televízia. Bytový dom má spoločný uzamykateľný dvor s bránou na diaľkove ovládanie. Mesačné náklady na bývanie 120 euro. DOPORUČUJEME!!!

Realitná kancelária Realcomfort s.r.o. Vám pri kúpe tejto nehnuteľnosti zabezpečí poradenstvo, komplexný právny a hypotekárny servis.

Predaj 2.izb.bytu v centre mesta

Predaj 2.izb.bytu v centre mesta

IBA U NÁS!!!Ponúkame na predaj 2.izb.byt s rozlohou 64m2 v tichej lokalite v centre mesta. Byt je zväčša v pôvodnom stave vhodný na prerábku. Okná sú plastové s vnútornými roletami, podlahy PVC a je celý vystierkovaný. Disponuje dvomi samostatnými izbami/6×3,5m a 4×3,5m/, vstupnou chodbou, komorou, kuchyňou, kúpeľňou a toaletou. Jadro je pôvodné. Balkón je z obývacej izby. Bytový dom je zateplený. Náklady na bývanie sú 75eur + elektrina + plyn. V blízkosti kompletná občianska vybavenosť.

Prenájom menšieho 2. izb. bytu

Prenájom menšieho 2. izb. bytu

Hľadáte si bývanie v súkromí ? Máme pre Vás prenájom čiastočne zariadeného menšieho 2 izb. bytu s priestrannou terasou v areáli.
na Gúgskej ul.V byte je k dispozícii kuch. linka, stôl, stoličky, pohovka, chladnička. Byt je vhodný len pre 1 max.2 pracujúce osoby bez domácich zvieratiek a nefajčiari. Je voľný ihneď.!! Info poskytneme na tel. 0905 214054. LEN vážny záujemci. V prípade záujmu je možné dohodnúť aj parkovanie vo dvore. Prenájom 380,-EUR/ mes. spolu s rež. nákladmi Pri podpise zmluvy je dvojmesačný depozit.