Naše služby

„Veríme, že náš výnimočný prístup, vytrvalosť a zmysel pre dizajn sú základnými prvkami pri vytváraní špičkovej služby. Sme hrdí na prácu, ktorú robíme a na klientov, ktorých zastupujeme“

LICENCOVANÍ MAKLÉRI

Naši realitní makléri sú certifikovaní profesionáli. Po úspešnej certifikácii prechádza realitný maklér na náš vlastný, integrovaný vzdelávací systém – DELTA UNIVERSITY, ktorý vychováva profesionálnych maklérov po celom Slovensku.

95% EXKLUZÍVNYCH PONÚK

Viac ako 95% ponúk nehnuteľností /bytov, rodinných domov a pozemkov/ v našom realitnom portfóliu máme vo výhradnom zastúpení – tzv. “exkluzívnej” ponuke.

400 OBCHODOV ROČNE

Naše dlhoročné skúsenosti sú zárukou úspechu každého realitného obchodu. Ročne vyriešime predaj, prenájom a kúpu viac ako 400 nehnuteľností.

PONÚKAME VÁM OBHLIADKY 360°

Virtuálna prehliadka ponúka 360° prezentáciu Vašej nehnuteľnosti. Keď si prezeráte konkrétnu nehnuteľnosť, máte pocit akoby ste sa nachádzali na mieste alebo v miestnosti, ktorú si práve prezeráte….

 

EFEKTÍVNY MARKETING

Naša moderná prezentácia a reklamná kampaň je zárukou úspešného obchodu. Nehnuteľnosti ponúkame nie len na realitných portáloch, ale aj prostredníctvom sociálnych sietí.

REALITNÁ ÚNIA

Vďaka spolupráci s minimálne 720 realitnými profesionálmi, ktorí sú členmi Realitnej únie SR, ponúkneme Vašu nehnuteľnosť maximálnemu počtu potenciálnych klientov.

Chcete predať alebo kúpiť nehnuteľnosť?

Kontaktujte náš tím maklérov, radi vám pomôžeme a
MaklériNehnuteľnosti

Užitočné rady pri obhliadke nehnuteľnosti

Vybrali ste si nehnuteľnosť ktorá sa Vám na základe popisu a fotiek na webovej stránke páči, a chceli by ste ju vidieť naživo?

1. Dohodnite si obhliadku

Obhliadku ak je to možné je najlepšie absolvovať počas denného svetla, za tmy nemusí zobraziť svoje čaro.

2. Venujte čas obhliadke

Vyhraďte si na obhliadku dostatok času, nech si môžete nehnuteľnosť v pokoji obzrieť, a získať všetky informácie ktoré sú potrebné a ktoré Vás zaujímajú.

3. Premyslite/ napíšte si otázky

Informácie ktoré viete že Vás budú zaujímať, si vopred napíšte aby ste nemuseli na obhliadke rozmýšľať či ste na niečo nezabudli.

Maklér ktorý vedie obhliadku sa Vám vždy snaží poskytnúť všetky potrebné informácie.

Tu je pár informácií ktoré by ste sa mali dozvedieť na obhliadke :

–           Rozloha bytu + príslušenstvo prislúchajúce k bytu ( pivnica, spoločné priestorya pod.)

–           Orientácia na svetové strany

–           Stav nehnuteľnosti  (vek stavby, rekonštrukcie, materiály použité pri rekonštrukcii)

–           Občianska vybavenosť (vzdialenosť k MŠ, ZŠ, lekár, obchody, …)

–           Inf. o ťarchách na byte vlastníctva ( v prípade ak sú – aké sú, a spôsob ich odstránenia)

–           Odovzdanie nehnuteľnosti

–            Kúpna cena (prípadne čo všetko je zahrnuté v kúpnej cene)    

4. Priebeh obchodu

Maklér Vám povie všetky informácie o priebehu obchodu.

Najnovšie články

Automatický koncept

Automatický koncept

Ponúkame Vám na predaj starší rod. dom v pôvodnom stave na pozemku s rozlohou 972m2 neďaleko lesoparku Berek.Dom disponuje : vstupnou chodbou, kúpeľňou s toaletou, kuchyňou, špajzou a tromi izbami. Podlahy sú PVC. Kúrenie plynové, odpad- kanalizácia, mestská voda,...

preèítajte si viac
Prenájom

Prenájom

Hľadáte si bývanie v súkromí ? Máme pre Vás prenájom čiastočne zariadeného menšieho 2 izb. bytu s priestrannou terasou v areáli. na Gúgskej ul. v N.Zámkoch s kompletnou občianskou vybavenosťou , len 5 min.od centra. V byte je k dispozícii kuch. linka, stôl, stoličky,...

preèítajte si viac