PREDANÉ- rod.dom v obci KOMOČA

Najpredávanejšie0 €

Na Predaj


  • Referenčné ID: NZ-093
  • Druh: Dom
  • Izby: 6
  • Kúpeľne: 2
  • Postavené v: 2002
  • Pozemok: 1800 m²
  • Rozloha: 200.00 m²
Popis

 

Exkluzívne. Ponúkame na predaj pekný, priestranný rod.dom v tichej lokalite obce Komoča vzdialenej od Nových Zámkov len 12km a od mesta Nesvady 5km /termálne kúpalisko/. Rod.dom bol skolaudovaný v r.2002. Jedná sa o poschodový rod.dom stojaci na pozemku s rozlohou 18á a s obytnou plochou cca 200m2. Dispozícia domu: priestranná vstupná chodba so schodiskom , 2x toaleta, 3x izba, kuchyňa prepojená s jedálenskou časťou a kúpeľňa. Na poschodí sa nachádzajú 2x samostatné izby, kúpeľňa s toaletou a kuchyňa prepojená s obývacou izbou. Dom je postavený stavebným systémom VELOX, zateplený polystyrénom, strecha Bramac, taktiež zateplená. Okná sú všade plastové so žalúziami, podlahy plávajúce a keramická dlažba. Kúrenie zo závesným plynovým kotlom a zásobníkom teplej vody a radiátormi. Elektrina 220/380W. Úžitková voda je obecná. Za domom sa nachádza zatrávnený rovinatý pozemok s okrasnými drevinami, čiastočne automatická závlaha a vŕtaná studňa. K domu prislúcha murovaná priestranná garáž s bránou na diaľkové ovládanie a letná kuchyňa. Náklady na bývanie sú cca 130eur/mesiac. V prípade že niekomu prekáža veľký pozemok, je možnosť odpredaja pozemku so samostatným vstupom, aj ako stavebný pozemok. Obec Komoča je známa s Oáza-Kempom, kde sa v lete konajú rôzne podujatia pre deti aj dospelých, ako Motofest.
Celý dom je zabezpečený kamerovým systémom.
V prípade vážneho záujmu a bližšie informácie kontaktujte prosím makléra RK.Ak Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte makléra : REALCOMFORT tel.kontakt: 0907296105
Naše ceny sú konečné,bez ďaľších poplatkov s kompletným právnym servisom a schválené majiteľom.. ZABEZPEČÍME VÁM BEZPLATNE NAJVÝHODNEJŠIU HYPOTÉKU NA TRHU!
Spolupracujeme so VŠETKÝMI BANKAMI

Výhody v blízkosti

Škola

Nákupné stredisko

Vymoženosti objektu

ČIASTOČNE ZARIADENÝ

Adresa
stáť:

Komoča

Kontaktné údaje
Meno:

Oto Revay

E-mail:

revayoto@gmail.com

Tel.:

0907 296 105